* * *

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Międzynarodowy Zlot Fanów Zespołu Sabaton – Zgierz

2 Wrzesień - 3 Wrzesień

Sabaton to zespół założony w roku 1999 w niewielkiej szwedzkiej miejscowości Falun. Od momentu premiery ich debiutanckiego albumu „Primo Victoria” ich kariera nabrała zawrotnego tempa. W krótkim czasie zespół stał się jedną z ikon szwedzkiej sceny metalowej. W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał album „The Last Stand”, który doczekał się statusu złotej płyty w wielu krajach – także w Polsce, gdzie od 2007 roku istnieje oficjalny fanklub Sabatonu, Polish Panzer Battalion.

To właśnie Polish Panzer Battalion ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów zespołu do Zgierza, gdzie już 2 września odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Fanów Zespołu Sabaton. Data nie jest przypadkowa, ponieważ Polish Panzer Battalion lubi łączyć przyjemne z pożytecznym – zlot odbędzie się w trakcie trwania festiwalu Zgierz City Of Power podczas którego usłyszeć będzie można m.in. Bonfire, Civil War, LuxPerpetuę i wielu innych artystów. Zapowiada się więc wieczór pełen dobrej muzyki i jeszcze lepszego towarzystwa!

Oprócz koncertów możecie liczyć na mnóstwo innych atrakcji – będą to przygotowane przez fanklub gry i konkursy z nagrodami, karaoke a także hektolitry dobrego piwa. Może ktoś pobije czasowy rekord Joakima Brodena w piciu tego wybornego trunku… Ale przede wszystkim spotkacie wielu niesamowitych ludzi, którzy nie pozwolą Wam się nudzić! Szukajcie osób w bluzach z pancernikowym logo na plecach – nie bójcie się podejść i dajcie się poznać!
Zaczynamy o 18:00 ale bawimy się jak zwykle – do samego rana!
 

 

Chcesz zacząć wrzesień z przytupem? Koniecznie dołącz do Międzynarodowego Zlotu Fanów Sabaton i stwórz wraz z fanklubem historie, o których będziesz opowiadać wnukom!
 

źródło informacji: materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.

Szczegóły

Start:
2 Wrzesień
Koniec:
3 Wrzesień

Miejsce

MOSIR Zgierz
Wschodnia 1
Zgierz,
+ Google Map

Właściciel serwisu  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.