* * *

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Włodek Pawlik – “Songs without words” – Filharmonia Krakowska

5 Grudzień @ 20:00 - 21:00

Płyta “Songs Without Words” (Pieśni bez słów) to kolejny solowy album  Włodka Pawlika – znakomitego pianisty, kompozytora, laureata Grammy w kategorii jazzu.

Na płycie tej Artysta sięgnął do swoich ulubionych standardów muzyki jazzowej i popularnej, które w sobie tylko właściwy, genialny sposób, przetworzył w intymne i pełne wyrafinowania fortepianowe improwizacje. Już od pierwszych dźwięków “The Sound of Silence”, poprzez “Blowing in the wind” Dylana, “Imagine” Lennona,  standardy jazzowe “What a Wonderful World”, “Body and Soul” czy “My funny Valentine”, aż do ostatnich, nostalgicznych fraz fortepianu zamykających tę niezwykłą muzyczną wędrówkę utworem Georga Harrisona “Something”, mamy do czynienia z hipnotyczną  przyjemnością obcowania z muzyką sięgającą swoich pierwotnych źródeł, przepełnioną szlachetną prostotą i spokojem, unoszącą nas w inny wymiar rzeczywistości…. somewhere over the rainbow…

  • Bilety: ticketpro.pl, InfoKraków ul. Św. Jana 2, Filharmonia im. K. Szymanowskiego, biuro organizatora ul. Karmelicka 52/1.

Szczegóły

Data:
5 Grudzień
Czas:
20:00 - 21:00

Miejsce

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
Zwierzyniecka 1
Kraków,
+ Google Map
Telefon:
+48 12 619 97 22
Strona internetowa:
http://www.filharmonia.krakow.pl

Właściciel serwisu  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.