o mnie

Nazywam się Andrzej Wodziński. Na co dzień zajmuję się dziennikarstwem, virtualnym światem, czyli stronami i sklepami internetowymi, reklamą i promocją w internecie oraz innymi dziedzinami związanymi ze światem internetowym. Ostatnio, jakby z konieczności, zgłębiam tajniki różnych aspektów bezpieczeństwa w internecie.

Mieszkam w pięknym mieście Krakowie, chociaż urodziłem się i dorastałem w też pięknym, wtedy zaniedbanym a teraz pięknie rozwijającym się mieście Gliwice.

Fotografuję (trochę) i filmuję ... też trochę.

Jestem wegetarianinem i cyklistą ...

 Media są głównym moim zajęciem i to w bardzo różnych odsłonach, chociaż robię też rzeczy „niemedialne”. Chciałbym pisać tu o tematach które w mediach zasługują na to aby o nich informować. Jak większość „rzeczy”, media mają swoje dobre i złe strony, będę pisał o jednych i drugich. Nie jest to blog a raczej serwis informacyjny o mediach, medialności i social mediach. Jako że jest to serwis prywatny, znajdą się tu informacje z którymi ja chciałbym się podzielić ze światem … Będzie tu też o moich podróżach i mojej wielkiej miłości - górach.
 
beskidy1-2
 

 
media – środki masowego przekazu (mass media, media, publikatory) – środki społecznego komunikowania o szerokim zasięgu, czyli prasa, radio, telewizja, Internet, a w szerszym znaczeniu także książka, film, plakat, kino. Środki masowego przekazu to element kultury masowej. źródło: Wikipedia
 
Ta strona jest również platformą testową dla rozwiązań informatycznych. Wszystkie publikowane w niej informacje są prawdziwe. Testuję działanie strony internetowej, aplikacji webowych oraz kwestii związanych z e-marketingiem i pozycjonowaniem stron internetowych, gdyby czasem pojawiło się tu coś dziwnego, proszę o wyrozumiałość.